Зустріч з учнями та вчителями Миропільської громади

Попри щоденні ворожі обстріли освітяни прикордонної з ворожою країною Миропільської ТГ працюють напружено: навчають дітей фактично в онлайн-режимі, дбають про них, турбуються про їхнє майбутнє у вільній і мирній Україні. Тож у п’ятницю, 3 листопада, наш університет відвідали учні старших класів Миропільського ліцею і його філії у с. Сінне. Учням розповіли про особливості вступу і навчання в СНАУ, презентували роботу факультетів, ознайомили з окремими спеціальностями та провели коротенькі тренінги і майстер-класи. На біолого-технологічному факультеті, крім того, що викладачі пояснили важливість професії технолога, який організує і забезпечує виробництво якісної і безпечної продукції тваринництва, на кінологічному майстер-класі наочно показали процес дресури собак і розкрили деякі особливості виховання чотирилапих та догляду за ними.