ЗАХИСТ ЗВІТІВ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Два дні поспіль на факультеті проходив відкритий публічний захист звітів з виробничої практики здобувачів освітніх ступенів Бакалавр та Магістр зі спеціальностей «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» та «Водні біоресурси та аквакультура».

Виробнича практика є одним із завершальних етапів підготовки фахівців на біолого-технологічному факультеті і проводиться з метою оволодіння студентом професійним досвідом, перевірки готовності майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності.

Базами практики були провідні підприємства не лише Сумської області, але й інших регіонів України. Під час проходження практики студенти мали можливість продемонструвати знання та розуміння предметної області та професійної діяльності, здатність до адаптації та дії в новій ситуації, вміння використовувати професійні знання у галузях виробництва і переробки продукції тваринництва, водних біоресурсів та аквакультури для ефективного ведення бізнесу. Під час захисту студенти демонстрували належні знання, вільно орієнтувалися у змісті поданого звіту, давали вірні й аргументовані відповіді на запитання стосовно виконання програми практики. Усі студенти отримали позитивні відгуки від керівників та членів комісії.

Сподіваємося, що компетентності, набуті студентами під час проходження виробничої практики, стануть надійним підґрунтям для їхнього професійного зростання!