Всеукраїнський науково-практичний семінар « Наукова спадщина академіка НААН Валерія Бурката

29.02.2024р. Співробітники біолого – технологічного факультету долучилися до Всеукраїнського науково-практичного семінару « Наукова спадщина академіка НААН Валерія Бурката.

Семінар був присвячений вшануванню 85-ї річниці від дня народження академіка НААН Валерія Бурката,  який був вчителем та наставником багатьох науковців біолого – технологічного факультету.

Обговорювались такі дискусійні питання:

Академік НААН Валерій Буркат – талановитий учений і організатор вітчизняної зоотехнічної науки.

Селекційно-генетичне вдосконалення порід і типів сільськогосподарських тварин.

Збереження генофонду локальних і зникаючих порід в Україні – глобальна проблема сучасності.

Велика подяка організаторам семінару

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ РОЗВЕДЕННЯ І ГЕНЕТИКИ ТВАРИН ІМЕНІ М.В. ЗУБЦЯ

УКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ГЕНЕТИКІВ І СЕЛЕКЦІОНЕРІВ ІМЕНІ М.І. ВАВИЛОВА

Дякуємо науковцям які продовжують, розвивають і удосконалюють справу Валерія Петровича Бурката.