ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ІІ ЕТАПУ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Вітаємо з перемогою ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з освітньої спеціальності 204 «Технологія ВППТ» студенток біолого-технологічного факультету за зайняте ІІ місце із врученням Диплому І ступеня  – Кохану Олену Дмитрівну і Плечко Оксану Сергіївну (науковий керівник Михалко О.Г.) та за зайняте IX місце із врученням Диплому ІІІ ступеня – Заболотну Віру Костянтинівну (науковий керівник Павленко Ю.М.)!!!

Від від душі бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога в Ваших руках.

Бажаємо також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій!!!