ВИСНОВОК ФАХОВОГО СЕМІНАРУ НА БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

24 вересня 2021 року у форматі фахового семінару відбувся передзахист дисертаційного дослідження аспіранта кафедри біохімії та біотехнології Чеха Олександра Олександровича на тему «Розробка інноваційної технології обробки передінкубаційних та харчових яєць» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва. Науковий керівник здобувача – зав. кафедри біохімії та біотехнології, д.с.-г. наук, професор Бордунова Ольга Георгіївна. На фаховому семінарі були заслухані відгуки рецензентів д.с.-г. наук, професора кафедри технологія кормів і годівлі тварин Повода Миколи Григоровича та д.с.-г. наук, професора, кафедри розведення та селекції тварин та водних біоресурсів Вечорки Вікторії Вікторівни. У своїх відгуках рецензенти рекомендували дисертацію до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту. За результатами відкритого голосування дисертація Чеха Олександра Олександровича на тему «Розробка інноваційної обробки передінкубаційних та харчових яєць» була рекомендована до подання в спеціалізовану вчену раду для захисту.