ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ

 

14.02.2024р. на 11:00 запрошуємо всіх на відкриту лекцію на платформі Zoom.. Яка відбудеться на кафедрі ТВіППТ та кінології, для здобувачів І бакалаврського та ІІ магістерського освітніх рівнів. Спікер Іон Морару тема “Створення оптимального комфорту для корів”.

Шановні друзі, студенти та колеги  кафедра ТВіППТ та кінології запрошує вас приєднатися до нашої відкритої лекції на тему «Створення оптимального комфорту для корів», яка відбудеться 14 лютого о 11:00 на платформі Zoom. Ця лекція проводиться за ініціативи American Dairy Technology і призначена для студентів, які цікавляться сучасними аграрними технологіями та прагнуть покращити умови життя та продуктивність тварин на фермах.

На лекції будуть розглянуті ключові аспекти створення оптимального середовища для корів, включно з освітленням, системами водонапування, ефективним гноєвидаленням, вентиляцією, облаштуванням місць для відпочинку, а також заходами забезпечення комфорту в технологічних процесах, таких як доїння, годівля, здоров’я та відтворення.

Просимо вас зареєструватися за посиланням нижче, щоб отримати доступ до лекції на платформі Zoom:
https://us05web.zoom.us/j/81815537656?pwd=KoaHPzpQRHRUGOkZUYlm6EWIiyLAdZ.1

Meeting ID: 818 1553 7656
Passcode: S8ASeT

Не пропустіть можливість розширити свої знання та дізнатися про інноваційні підходи в аграрній галузі.

Чекаємо на вашу участь!