ВІДБУЛАСЯ ЩОРІЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ  СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

17 листопада 2021 року на факультеті відбулася щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету. Учасниками її стали студенти всіх курсів. Вони представили свої наукові доповіді, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями та викликали неабияку зацікавленість. Тематика доповідей виявилася доволі різноманітною від кінології та розведення великої рогатої худоби до свинарства.

По завершенню конференції журі підвело підсумки та відзначили кращі доповіді:

перше місце

Свисенко С.В., аспірант 3 року навчання

Тема доповіді: “Порівняльна характеристика робочих якостей ліній середньоазіатських вівчарок за програмою “Охоронний собака – А”

Науковий керівник: доц., к.с.-г.н. Ю. М. Павленко

друге місце

Заболотна Віра

Тема доповіді: «Оцінка господарськи корисних ознак корів підприємства «Глобинський м’ясо-молочний комплекс» Полтавської області»

Науковий керівник: Хмельничий Леонтій Михайлович

доктор сільськогосподарських наук, професор

трете місце

Компанець Ігор