Вебінар «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+»
Учасники проектної групи AFISHE Сумського НАУ Олександр МИХАЛКО та Олександр КИСЕЛЬОВ 23.03.2023 р. прийняли участь у Вебінарі «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+».
Під час заходу  Національний Еразмус+ офіс в Україні за участі представників закладів вищої освіти України – виконавців проєктів CBHE та Жан Моне провели вебінар «Особливості управління коштами проєктів Програми ЄС Еразмус+». Понад 195 представників проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE), Жан Моне та інших проєктів конкурсів 2022 р., представників інших структурних підрозділів та служб університетів, долучених до реалізації діючих проєктів взяли участь у заході.
Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС), привітала учасників та презентувала загальні умови Програми Еразмус+ щодо управління коштами в межах проєктів з розвитку потенціалу ВО та Жан Моне, принцип фіксованої суми, а також умови та виклики впровадження проєктів на час війни в Україні.
До участі в заході також долучились досвічені представники проєктів Еразмус+, які поділилась власним досвідом з управління коштами проєктів:
Після презентацій, Світлана ШИТІКОВА та Петро КРАЙНІК, Національний Еразмус+ офіс в Україні (проєкт ЄС), разом з командами виконавців проєктів надали вичерпні відповіді, рекомендації, коментарі та поради.