Урочиста зустріч учасників міжнародного проекту ERASMUS+ AFISHE в стінах Університету Дубровніка!

Урочиста зустріч учасників міжнародного проекту ERASMUS+ AFISHE – «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для зеленої угоди у Вірменії та Україні: від освіти до екології» знову зібрала представників команд науковців та дослідників з України та Вірменії  в стінах Університету Дубровніка!

Під час офіційної частини зустрічі гостей радо вітали  Проректор з економічної роботи Nebojša Stojčić та Керівник служби міжнародної співпраці та наукових проектів Sandra Memunić Університету Дубровніку, які акцентували увагу на перспективах подальшого розвитку проекту AFISHE!

В ході доповідей Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського НАУ Ігор Коваленко презентував університет та  окреслив можливості подальшої кооперації!

Також команда науковців зі СНАУ відвідала лабораторії реставрації та реконструкції матеріальної культурно-історичної спадщини та інших об’єктів археології Університету Дубровніка. Крім того гості були запрошені в студентський Радіомедіацентр та ознайомилися із роботою Лабораторії-студії для створення медійних продуктів як розважального, так і науково-популярного змісту.

Завершилася зустріч обміном ідеями щодо наступних етапів проекту.