СВЯТКУВАННЯ 45- РІЧНИЦІ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Чи знаєте ви, чим славиться дата 29 квітня?

Так, ви не помилилися! Саме в цей день відбудеться святкування 45 річниці Сумського національного аграрного університету. СНАУ – це не просто заклад освіти. Це перш за все найкращі викладачі та найстаранніші учні. Напевно багато хто з вас чув про девіз нашого університету, і не дарма там говориться про те, що “СНАУ – це наша велика сім’я”, бо не кожен заклад може похвалитися такою дружньою атмосферою, де кожен є частинкою великої дружньої студентської родини. В честь святкування 45 річниці університету, викладачі нашого біолого-технологічного факультету провели кураторські години у онлайн режимі.

Розповіли про дуже цікаву історію закладу, про те, що саме в 1997 році Сумський аграрний університет здобув статус державного. А вже статус національного університет СНАУ отримав у 2001 році.