СНАУ з Днем народження: вітання від чотирилапих друзів!
Біолого-технологічний факультет на честь дня народження СНАУ влаштував для студентів та викладачів цікавий майстер-клас з мистецтва дресирування собак.
Не дивлячись на складний час, наш факультет продовжує приносити радість, за допомогою своїх чотирилапих улюбленців. Так, сьогодні 28 квітня о 11 год біля головного корпусу університету студентка Клименко Тетяна спільно з викладачем факультету Свисенко Софією допомогли всім присутнім зануритися в чарівний світ кінології. Свої вміння показували цуценя французького бульдога на прізвисько «Філ» та серйозний службовий пес за кличкою «Рамзес».  Учасники майстер-класу могли побачити не лише виконання базових та трюкових команд, але й справжнісіньке затримання зловмисника.
Проте справжньою зіркою сьогоднішнього дня став «Хітоши» – цуценя
породи акіта-іну, який не лише виконав усі команди, але й був незамінним каніс-терапевтом для всіх.
Після закінчення заходу студенти мали змогу фотографуватися та навіть обійнятися із нашими чотирилапими друзями.
Такий релакс просто необхідний для кожного!