РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРОЄКТУ AFISHE У СЛОВАЧЧИНІ

6-7 червня в Словацькому аграрному університеті в місті Нітра відбулася друга офіційна міжнародна зустріч проєкту Erasmus+ AFISHE «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для Зеленого курсу у Вірменії та Україні: від освіти до екології».

На даному заході були присутні представники від всіх університетів які входять до складу даного проекту, а саме Вірменії, Португалії, Словаччини, Хорватії та України. Від Сумського національного аграрного університету до складу делегації увійшли Лариса Калачевська, професор кафедри державного управління та адміністрування, Вікторія Вечорка, професор кафедри генетики тварин, селекції та біотехнології та Олександр Кисельов, доцент кафедри технологій кормів і годівлі тварин.

На початку зустрічі Олександр Кисельов  представив доповідь щодо роботи яка була виконана робочою групою нашого університету впродовж перших шести місяців. Також у другій половині робочої зустрічі був представлений звіт про виконання задач передбачених ДРУГИМ РОБОЧИМ ПАКЕТОМ (WP2) відповідальність за виконання якого було закріплено за СНАУ. Всі завдання поставлені перед робочою групою нашого університету як зазначили керівники проекту, були виконанні на високому професійному рівні.

На наступний день разом з  європейськими партнерами було обговорено процес організації навчальних тренінгів для викладачів з Вірменії та України, які відбуватимуться в університетах Словаччини, Португалії та Хорватії. Як і було передбачено у проекті AFISHE, досвід, отриманий у країнах ЄС впродовж тренінгів, викладачі використовуватимуть у навчальному процесі за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура».

Приємною частиною даного заходу було відвідування рибної ферми де розводять форель у штучних водоймах.

Представник рибницького господарства ознайомив міжнародну делегацію з основними технологічними процесами та спорудами, що використовуються при вирощуванні форелі інтенсивними методами.