ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ СТУДЕНТСТВА

Вже традиційно тиждень, що передує Дню студента у Сумському національному аграрному університеті вважається Тижнем студентства. У цей час в СНАУ проходять різноманітні розважальні та просвітницькі заходи, спрямовані на пошук талантів, сприяння особистісному зростанню, розвитку, налагодженню комунікацій між студентською спільнотою.
Так сталося і цього року. З 11 по 14 листопада відбулася низка заходів спрямованих на розвиток студентів під єдиною назвою SNAU Student`s Week. Розпочалися заходи із визначення кращих студентів за різними номінаціями (наука, спорт, культура, громадська робота, тощо), які відправляться на обласний етап конкурсу «Кращий студент», щоб гідно представити свій навчальний заклад.
Окрім того, студенти змогли взяти участь у тренінгах та майстер-класах з ораторського мистецтва, командної роботи, медіаграмотності, відвідати лекцію представників Китайської народної республіки про штучний інтелект, а також взяти участь у дебатах.
Сподіваємось, що знання та враження, отримані під час SNAU Student`s Week, студенти СНАУ збережуть на довго та використають у навчанні та професійній діяльності.