ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

22.11.2022 об 1300 годині на кафедрі «Технології кормів і годівлі тварин» відбувся попередній захист магістерських робіт студентів випуску 2022. Під час захисту заслухали наступних студентів:

Каранюк І.С. Удосконалення технології вирощування та відгодівлі свиней в умовах ТОВ ім. Шевченка Сумського району
Лазоренко Т.С. Аналіз стану та оптимізація відтворення свиней в умовах ДП ДГІСГПС НААН
Бесараб В.Г. Аналіз технології годівлі сухостійних корів та її удосконалення в умовах ДП ДГІСГПС НААН
Юр’єва К.В Оптимізація виробництва свинини за рахунок впровадження системи породно-лінійної гібридизації в умовах ТОВ «НВП» Глобинський свинокомплекс.

Жук К.О.

Удосконалення технології виробництва свинини за рахунок інтенсифікації відтворення свиноматок в умовах ТОВ «НВП» Глобинський свинокомплекс.
Лісовенко Є.М. Оптимізація технології годівлі свиноматок в умовах ТОВ Стронг-Інвест Апостоловського району  Дніпропетровської області.
Бобильов А.С. Вдосконалення кормової бази та технології годівлі молодняку великої рогатої худоби в умовах ТОВ ім. Шевченка Сумського району
Дацун Артем Миколайович М’ясні та забійні якості індиків вирощених в умовах ТОВ «Індичка» Сумської області
Москвич Денис Олександрович Дослідження технологічних властивостей молока при переробці його в сир в умовах ДП «Аромат» філія «Сумський молочний завод»