Підвищуємо свою кваліфікацію в групі компаній «ГЛОБИНО»
Співробітники біолого-технологічного факультету: к.с.-г.н., доцент кафедри технології кормів і годівлі тварин Ольга КОРЖ та аспірантки кафедри генетики, селекції та біотехнології тварин: Ганна ПЕТРЕНКО та Тетяна КУЧКОВА пройшли стажування на базі групи підприємств «ГЛОБИНО» та прийняли участь у IV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ ПРЕДСТАВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ГОТУЮТЬ СПЕЦІАЛІСТІВ ДЛЯ СФЕРИ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ.
Учасники стажування ознайомилися із сучасними системами управління підприємством АПК, новітніми технологіями вирощування свиней та великої рогатої худоби, викликами бізнесу в підготовці кадрового потенціалу для сільського-господарських підприємств. Також набули практичних навичок із штучного осіменіння ремонтних свиноматок та проведенням ультразвукового дослідження на сучасному УЗД-апараті під керівництвом головного технолога ТОВ «Глобинський свинокомплекс» Ігоря МОЙСЕЯ.
Дякуємо групі підприємств «ГЛОБИНО» за безцінний досвід та отримані теоретичні та практичні знання.
–Кафедра розведення і селекції тварин Біолого-технологічного факультету
Сумського НАУ