Підсумки Всеукраїнського конкурсу Міністерства  освіти і науки України серед студентських наукових робіт  зі спеціальності «ТВППТ» 2019-2020 н.р.

07 квітня 2020 року на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету за результатами першого етапу ІІ туру проведено Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт з освітньої спеціальності «Технологія ВППТ».

Метою даного конкурсу є пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт надійшло по секції «ТВПТ» – 22 роботи з 11 ЗВО.

У зв’язку із загостренням епідеміологічної ситуації і оголошенням карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «ТВППТ» у формі підсумкової науково-практичної конференції у 2020 році не проводився. Переможців конкурсу визначено на підставі результатів першого етапу ІІ туру, що є дозволеною формою, згідно листа Міністерства освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 року № 22.1/10-713.

У результаті за рейтингом диплом ІІ степеню  отримала студентка біолого- технологічного факультету Юр’єва Катерина.

Щиро вітаємо  її  та  наукового керівника, ст. викладача Михалко О. Г.,  з перемогою.