Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва»

На базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Сумський НАУ гідно представила та здобула перемоги команда біолого – технологічного факультету. ІІ місце із врученням диплому І ступеня  вибороли студентки Кохана Олена  і Плечко Оксана  (науковий керівник Михалко О.Г.). Дипломом ІІІ ступеня відзначена робота Заболотної Віри (науковий керівник Павленко Ю.М.).

Колектив факультету  вітає переможців та керівників і бажає подальших творчих успіхів у науково-дослідній роботі.