ОНЛАЙН-ВЕБІНАР «СТВОРЕННЯ УНІКАЛЬНИХ МІКРОПОПУЛЯЦІЙ МОЛОЧНОЇ ХУДОБИ».

9 лютого 2022 року на базі Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти» м. Київ пройшов онлайн-вебінар «Створення унікальних мікропопуляцій молочної худоби». Співорганізатором даного заходу був біолого-технологічний факультет Сумського НАУ. Модератором онлайн-вебінару була Юлія Павленко, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач кафедри ТВППТ та кінології Сумського НАУ. У вебінарі взяли участь понад 120 представників навчальних закладів України І-ІV рівня акредитації.

У якості спікерів слухачі мали нагоду почути Володимира Ладику, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка НААН, ректора Сумського НАУ з доповіддю «Генетичні особливості стад худоби Сумського регіону за бета-казеїном»; Віктора Досенка, доктора медичних наук, професора, завідувача відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України з доповіддю «Користь молока А2 за бета-казеїном для людини», Володимира Опришка, власника приватної сироварні O'BEREG з доповіддю «Крафтова переробка молока в умовах Сумської області», Скляренка Юрія Івановича, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри розведення і селекції тварин Сумського НАУ, завідувача лабораторії Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН з доповіддю «Формування стада з виробництва молока А2». Представлені доповіді отримали позитивні відгуки слухачів та широке обговорення.