НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛАСЯ ЩОРІЧНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ-2020

20 листопаду використовуючи платформу ZOOM на факультеті відбулася щорічна науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів.

Учасниками її стали студенти всіх курсів. Вони представили свої наукові доповіді, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями та викликали неабияку зацікавленість.

Тематика доповідей виявилася доволі різноманітною від кінології та розведення великої рогатої худоби до вдосконалення управління лісовими ресурсами.

По завершенню конференції журі підвело підсумки та відзначили кращі доповіді:

КАФЕДРА “БІОХІМІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ”

Доповідач: Чех Олександр

Тема доповіді: «Захисні покриття на основі хітозану від патогенної мікрофлори харчових яєць»

Науковий керівник: д.с.-г. наук, професор, Бордунова О.Г.

Кафедра “ТЕХНОЛОГІЇ КОРМІВ І ГОДІВЛІ ТВАРИН”

Доповідач: Шкурко Марина Іванівна

Тема доповіді: «Створення українського міжродового гібриду качок»

Науковий керівник: доктор біологічних наук, професор, Бондаренко Ю.В