7-9 лютого 2024 року для студентів магістратури СНАУ, які навчаються за освітньою програмою «Кінологія», та слухачів дистанційного курсу підготовки інструкторів-кінологів  в рамках співпраці з Кінологічною Спілкою України та при підтримці компанії Royal Canin, було проведено цикл онлайн лекцій за різною тематикою, а саме:

1. Базова підготовка собак за навичками слухняності.
  2. Прикладні види дресирування. Програма “Відсіч”.
  3. Аджиліті.
  4. Здорове харчування собак.
  5. Міжнародні нормативи випробувань пошуково-рятувальних собак IPO-R.

Лекторами вебінару були досвідченні фахівці Кінологічної Спілки України, суддя міжнародної категорії FCI з робочих якостей собак (IGP), кермайстер Дмитро КОЗОРІЗ; голова кваліфікаційної комісії зі спорту та робочих якостей собак КСУ Валерій ВИСОЦЬКИЙ; підполковник ДСНС України, викладачка навчального циклу «Рятувальник-кінолог» Кінологічного центру навчального МЦШР ДСНС України, суддя міжнародної категорії FCI (IPO-R) Ганна КУНІЧИК та кандидат ветеринарних наук, спеціаліст з навчання компанії Royal Canin Олександр АЙШПУР. Велика подяка всім лекторам за цікаві та змістовні лекції! Сподіваємося на зустріч з нашими студентами у наступному навчальному році.