Була Людмила Валер’янівна, cтарший викладач

Старший викладач кафедри спеціальної зоотехнії

  Кандидат сільськогосподарських наук

E-mail: bula.snau@gmail.com

ORCID:http://www.researcherid.com/rid/U-6915-2018

ID Scopus

Scholar.google

            Народилася у 1968 році у м.Суми, Україна.

1986-1991 – навчалася у Сумському сільськогосподарському інституті за спеціальністю "Зоотехнія" та отримала кваліфікацію "Зооінженер", диплом з відзнакою.

1992-1996 - організувала та працювала керівником приватного клубу любителів тварин «Асіль».

1996 – 1999 - навчалася в аспірантуріСумського державного аграрного університету, спеціальність «Розведення та селекція тварин».

З 1999 року працювала на посадах асистента, старшого викладача та доцента кафедри спеціальної зоотехнії СНАУ.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 06.02.01 «Розведення та селекція тварин»на тему: "Оцінка службових собак, які дресируються по пошуку наркотичних засобів та зброї".

У 1991 році закінчила курси експертів-кінологів, у 2011 року отримала кваліфікацію експерта міжнародної категорії FederationCynologiqueInternationale.

З 2011 року організатор і керівник кінологічних курсів з дистанційною формою навчання Кінологічної Спілки України.

Основні навчальні дисципліни:«Біологія собак», «Утримання та годівля собак», «Теорія дресури», «Селекція та породи собак», «Спеціальне собаківництво».

Напрям наукових досліджень:Удосконалення технології підготовки до службового використання та оцінки племінних і робочих якостей собак.

Грантова, держбюджетна та госпдоговірна тематика:Договір про співпрацю з Кінологічною Спілкою України щодо організації навчання кінологів (Договір від 24.06.2016 р., ТОВ «Тріумф-КСУ»).

Підвищення кваліфікації (стажування):

Інша інформація: Керівник навчальних кінологічних курсів Кінологічної Спілки України, суддя FCI з екстер‘єру порід собак, суддя КСУ з робочих якостей собак.