Щербина Юлія Михайлівна, ст.викладач

E-mail: juliasherbina09@gmail.com

Web of Science ID: www.researcherid.com/rid/V-9587-2018

ORCID:  https://orcid.org/0000-0002-1646-0867

Google scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=h_KjcccAAAAJ&hl=en&citsig=AMstHGR6efa4p-U-CbzP3SVS6h-VVvznww

Scopus ID

CV

Народилася в 1980 році в місті Суми. В 2002 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «Англійська, німецька мова та зарубіжна література» та здобула кваліфікацію вчителя англійської і німецької мов та зарубіжної літератури.

З 2002 по 2011роки - викладач кафедри іноземних мов Сумського національного аграрного університету.

З 2011 по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри іноземних мов.

Бере участь в організаційній роботі кафедри, факультету та університету. Основні навчальні дисципліни: «Ділова іноземна мова»,  «Поглиблена іноземна мова».

Напрям наукових досліджень: інноваційні підходи до викладання іноземної мови в аграрному виші.

Бере участь у методичному забезпеченні навчального процесу. За період з 2002 по 2019 роки надруковано 32 наукових статті та публікації.

Основні наукові праці:

Щербина Ю.М. Використання методу проектів у формуванні іншомовної комунікативної компетентності на прикладі роботи навчальної програми Etwinning / Ю.М. Щербина // Інноваційна педагогіка. Наукове фахове видання включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International. Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій. Випуск 11. Том 3. Теорія і методика професійної освіти. м. Одеса – 2019, С. 133 - 136.

Щербина Ю.М. Аndragogy as an art of self-realization of a person / Ю.М. Щербина // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Наукове фахове видання включено до бази Index Copernicus International (Республіка Польща). Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи. 2019. № 67. С. 134-138.

Application of Information Technologies as Means of Knowledge Formation in the Foreign Language Teaching Process in Higher Educational Institutions / Ю.М. Щербина // ISSN 2311- 5491 Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Наукове фахове видання включено до бази Index Copernicus International (Республіка Польща). Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи. 2019. Випуск № 72.С. 132 – 143.

Щербина Ю.М. Метод проектів як сучасна освітня технологія у викладанні іноземної мови / Ю.М. Щербина // V Міжнародна науково-практична конференція Освітні інновації: Філософія, Психологія, Педагогіка. Збірних наукових статей у двох частинах. Частина 2. 6 грудня, 2018р.  м. Суми. С.99 - 103.

Щербина Ю.М. Використання електронних освітніх ресурсів у мовній підготовці студентів-аграріїв / Ю.М. Щербина // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Наукова діяльність як шлях формування професійних компетентностей майбутнього фахівця» 5-6 грудня 2019 року. м. Суми - 2019. – Ч. 2. – C. 161.