До Сумського НАУ завітали учні 5-х класів Сумської школи №2.
30 жовтня до Сумського НАУ завітали учні 5-х класів Сумської школи №2. Дітям, у яких зараз шкільні канікули, в університеті запропонували цікаве заняття, яке на дресирувальному майданчику провів “професор” Рамзес — саме таку кличку має німецька вівчарка, службовий пес, що “працює” в поліції, багаторазовий переможець численних кінологічних виставок та змагань. Відкрите заняття разом з Рамзесом провела його господарка — студентка біолого-технологічного факультету Тетяна Клименко. Разом вони продемонстрували юним глядачам, що може і вміє гарно вихований і навчений службовий собака, як він слухає господаря, з першого разу розуміючи й виконуючи команди. Дітям було цікаво дізнатися, що, виявляється, Рамзес розуміє команди трьома мовами: українською, німецькою (традиційно службових вівчарок навчають виконувати команди саме німецькою мовою), а такою мовою жестів. А ще він дуже любить дітей і з задоволенням з ними спілкується, що й зробив наприкінці зустрічі, даючи себе погладити і радо йдучи на контакт. Такі заняття, попри те, що виглядають як гра й розвага, є дуже важливими, адже вони є справжньою антистрес-терапією для малечі з прикордонного міста. До того ж вони формують уявлення про професію кінолога і дають дітям можливість спробувати себе у цій ролі.