День відкритих дверей на біолого-технологічному факультеті

6 квітня у Сумському НАУ відбувся День відкритих дверей. У рамках заходу на білого-технологічному факультеті був проведений майстер-клас з кінології. Досвідчений практикуючий кінолог Тетяна Клименко, яка навчається у магістратурі біолого-технологічного факультету, наочно показала особливості роботи і розкрила деякі професійні секрети дресирування службових собак (німецької вівчарки і добермана). Майбутні абітурієнти із задоволенням взяли участь у заході, активно ставили питання і довго не відпускали Тетяну і її чотирилапих вихованців. Потім всі зацікавлені разом з студентами БТФ перейшли на факультет, де викладачі і декан ознайомили їх з умовами навчання, особливостями професій технолога з виробництва і переробки продукції тваринництва, кінолога і спеціальності водні біоресурси і аквакультура, а також з умовами вступу у 2024 році. У теплій дружній атмосфері зібрання нинішні та майбутні студенти – хто за чашкою чаю, а хто за філіжанкою кави, – поговорили про особливості навчання і проходження практики на факультеті, перспективи майбутньої професії, можливості дуальної освіти, проживання в гуртожитку тощо. Сподіваємося, що зустріч стане корисною для школярів та учнів коледжів і допоможе їм зорієнтуватися у непростому питанні вибору майбутньої професії.