Заступник декана з наукової роботи, кандидат с.-г. наук, доцент, Кисельов Олександр Борисович

Доцент кафедри

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент

E-mail: oleksandr.kyselov@snau.edu.ua

Research ID : U-5042-2018

ORSID https://orcid.org/ 0000-0003-0134-7893

Scopus – ID –57220056929

Web of Science ID – U-5042-2018

Goggle Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=new_profile&hl=uk

CV

Народився у жовтні 1969 року у м. Суми. Закінчив Сумський сільськогосподарський інститут у 1994 році. З 1992 року по 1994 рік працював молодшим науковим співробітником лабораторії вівчарства на Сумській дослідній станції.
У період з 1994 по 1997 навчався у аспірантурі Сумського державного аграрного університету.
В 2000 році захистив дисертація на тему “Оцінка м’ясних і забійних якостей помісних бичків лебединської породи різних генотипів.

Основні навчальні дисципліни:

• Технологія продуктів забою.
• Стандартизація продукції тваринництва.
•
Сучасні методи оцінки якості продукції тваринництва із застосуванням іноземної мови за професійним спрямуванням.

Напрям наукових досліджень:
вивчення сучасних технологій виробництва яловичини в м’ясному скотарстві з використанням пасовищ, реконструювання існуючих комплексів та ферм для утримання тварин молочного і м’ясного напрямів продуктивності.
Грантова, держбюджетна та госпдоговірна тематика:
2013-2017 – Удосконалення селекційних та технологічних програм при розведенні сільськогосподарських тварин в умовах інтенсивного виробництва.
Підвищення кваліфікації (стажування):
• 2012 – Welfare, Biotechnology and Quality of Animal Production, Full Professor in Animal Science ERASMUS coordinator at the Faculty of Agriculture
• General Coordinator of PhD. Италия
• 2013- ECCE Mundus – ECCE Mundus Seminar on Joint programmes in Life Sciences, Австрия
• 2015- Training and consultancy course “HEALTH AND SAFETY” Великобританія

• 2018- PIB Food Tech course in The Netherlands «methods in food processing, quality management and food supply chains». HAS University. Голландія

Інша інформація: заступник декана з наукової роботи на факультеті

Підвищення кваліфікації_Кисельов О.Б,