Cтажування викладачів Сумського НАУ в рамках проекту ERASMUS+ AFISHE

В понеділок 26 лютого 2024 стартувала друга хвиля стажування викладачів Сумського НАУ в рамках проекту ERASMUS+ AFISHE – «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для зеленої угоди у Вірменії та Україні: від освіти до екології» в Університеті Дубровніка, Хорватія. Зустріч розпочалася із знайомства та привітання приймаючою стороною міжнародних команд з України та з Вірменії, що представляли Сумський національний аграрний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Вірменський національний агарний університет, Міжнародний науково-освітній центр Національної Академії Наук Республіки Вірменія. Координатор проекту у Хорватії Tatjana Dobroslavic радо зустріла гостей та привітала всіх із початком стажування!
В рамках зустрічі головний координатор проекту Garegin Hambardzumyan розпочинаючи першу зустріч, наголосив на важливості основних цілей проекту AFISHE щодо розробки нової магістерської програми з Аквакультури, яка передбачає зменшення негативного впливу на довкілля у Вірменії та Україні. Команди були ознайомлені з матеріально-технічною базою Університету Дубровніка та відвідали основні структурні підрозділи, що забезпечують навчальний процес.
Також він акцентував увагу на створенні мережі між Вірменією, Україною та країнами-партнерами ЄС у сферах аквакультури та рибальства, яка слугуватиме платформою для реалізації спільної освітньої та дослідницької діяльності з метою просування найкращих екологічних підходів та заходів у цих сферах відповідно до цілей сталого розвитку ООН та Зеленого курсу ЄС.