Вітаємо переможців II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу

Щиро вітаємо переможців II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство» за напрямком Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, а саме студентів біолого-технологічного факультету Оксану Плєчко та Євгенія Биченка та їх наукового керівника Олександра Михалка із успішним захистом проектів на високому рівні та зайнятим 2-им місцем, що підтверджується Дипломом ІІ ступеня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2023 р. №1485 протягом січня-червня 2024 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство». Конкурс проводився за напрямками: агрономія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, агроінженерія. На перший тур Конкурсу було подано 354 проєкти з українських та закордонних закладів вищої освіти, у тому числі з 30 університетів таких країн як: Польща, Латвія, США, Молдова, Чехія, Словаччина, Болгарія, Грузія, Боснія і Герцоговина, Казахстан, Узбекистан та ін. За напрямком технологія виробництва і переробки продукції тваринництва на Конкурс було зареєстровано 64 проєкти. Після подвійного сліпого рецензування робіт висококваліфікованим журі було визначено 17 фіналістів Конкурсу, які презентували свої наукові результати всім учасникам підсумкової науково-практичної конференції, яку було проведено 11 червня 2024 р.

Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!