ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ГАЛУЗЕЙ ТВАРИННИЦТВА ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»

Сьогодні, 29 травня, у Сумському НАУ відбулася щорічна науково-практична конференція аспірантів та молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку галузей тваринництва та ветеринарної медицини».

Розпочалася конференція із вітального слова та побажань плідної праці голови Асоціації тваринників та птахівників Сумщини Вощенко Ігоря Борисовича. Тако з доповіддю на тему «Стан та перспективи розвитку галузі молочного скотарства  Сумщини» виступив директор Департаменту агропромислового розвитку  Сумської обласної державної адміністрації  Маслак Олександр Миколайович.

Після чого на пленарній частині конференції результати своїх досліджень представили аспіранти ветеринарного та біолого-технологічного факультету. Тематика доповідей була різноманітною від технології виробництва та переробки продуктів тваринництва до лікування й профілактика хвороб тварин. Всі доповіді були змістовні та цікаві.

Під час перерви всі учасники конференції мали змогу взяти участь у дегустації виробів зі свинини яку приготували студенти факультету Харчових технологій,  м’ясна сировина яку використовували для приготування була отримана від свиней у різному віці та з різною живою масою.