4 листопада відбулась онлайн-зустріч з представником НАЗЯВО Артемом АРТЮХОВИМ на тему «Академічна доброчесність для фрешменів» у якій особливу увагу приділили важливості доброчесності для успішного освітнього процесу. Учасники обговорили актуальні питання використання штучного інтелекту в навчанні, окресливши межі допустимого, а також поділилися думками про вплив новітніх технологій на якість освітнього процесу.
5 листопада відбувся майстер-клас від Світлани ШЕСТАКОВОЇ «Правила цитування та уникнення академічного плагіату в наукових дослідженнях: стандарти, техніки та практичні рекомендації для студентів». Однією з головних тем була боротьба з академічним плагіатом та способи його виявлення. Учасники мали можливість дізнатися про інструменти для перевірки статей на плагіат та отримати практичні поради щодо правильної організації своєї наукової роботи. Також велика увага приділяється академічній чесності в контексті використання новітніх технологій та інновацій.
8 листопада 2024 року гаранти ОП спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва біолого-технологічного факультету долучилися до семінарів-дискусій «Оновлені вимоги до самооцінювання освітніх програм: практичні аспекти та виклики» та «Постакредитаційний моніторинг як інструмент підвищення якості освіти: стратегічні підходи та оперативні дії», – висвітлила доцент кафедри менеджменту, дослідник в Королівському Аграрному Університеті (RAU) Ірина СКЛЯР. Були розглянуті питання щодо нових вимог до ОП, міжнародної складової акредитації, можливих результатів акредитації, запровадження постакредитаційного моніторингу тощо. Особливу увагу було акцентовано на виклики для закладів вищої освіти в контексті нових акредитаційних вимог. Висвітлені теми викликали жваве обговорення серед присутніх на семінарах.