AFISHE продовжується подальша робота  проектної команди

В рамках проектної зустрічі Erasmus+  AFISHE продовжується подальша робота  проектної команди Сумського НАУ та партнерів в стінах Університету Дубровніка (UNIDU). Обговорювалися питання щодо напрацювання плану заходів дисемінації відкриття сучасної лабораторії  Аквакультури, стратегії  імплементації заходів наступних етапів на найближчий час. Також  були визначені основні подальші напрямки підготовки викладацького складу та технічного персоналу майбутньої освітньої магістерської програми Аквакультура, які включатимуть тренінги та якісну підготовку лаборантів, підвищення кваліфікації викладачів з питань студентоцентрованого навчання з урахуванням концепції екологозберігаючого підходу та сталого розвитку.