Співпраця з Європейським банком реконструкції та розвитку «ЄБРР».

У відповідності з домовленістю  між університетом та групою ЄБРР, в 2018 році на базі факультету були  проведені  10 тренінгів по програмі Dairy Management System. Керівник, один з найкращих тренерів в Україні – Олег Ємець.

DSC_0050

Програма тренінгу складалася з чотирех етапів, перше етап це тренінги в університеті для студентів біолого-технологічного та ветеринарного факультету: 2 тренінги на тему «Реконструкція ферм та утримання великої рогатої худоби»  та 2 тренінги на тему «Годівля та кормовиробництво».

Другий етап, після проведення тренінгів в університеті Олег Ємець разом з викладачем та студентами факультету відвідали 6 громади Сумської області, де вони разом провели 6 тренінгів.

Мета проведення тренінгів у громадах це залучення громадянського суспільства в Україні та підвищення обізнаності щодо стійкого молочного господарства та нарощуванні спроможності місцевих громад з метою сприяння економічній інтеграції в країні, зокрема розвитку сільських територій, включаючи економічні можливості для сільської молоді.

Одним із пріоритетів ЄБРР є розблокування сільськогосподарського потенціалу країни, оскільки Банк визнає, що сільське господарство є ключовим сектором для України.

DSC_0036 DSC_0039 DSC_0040 DSC_0046 DSC_0147 DSC_0137 DSC_0132 DSC_0129 DSC_0130DSC_0147DSC_0165