Делегація МХП провела низку зустрічей у СНАУ

29_0328-29 січня 2016 року в Сумському національному аграрному університеті перебувала делегація агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» у складі головного фахівця з тваринництва Олександра Білоуса, фахівця з розвитку та навчання персоналу Сергія Тименка, заступника головного агронома ТОВ «Урожайна країна» Дмитра Кошелева та головного інженера ТОВ «Урожайна країна» Валентина Мороза.

Під час робочої зустрічі, що відбулася в залі ректорату за участі ректора СНАУ Володимира Ладики, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Жмайлова, деканів факультетів та завідувачів кафедр, сторони обговорили подальші кроки у розвитку співробітництва.

«Ми вже давно маємо тісні зв’язки з МХП, – зазначив Володимир Ладика, – але раніше вони обмежувалися проходженням практики наших студентів на підприємствах холдингу. На сьогодні вже давно назріло питання поглиблення нашої співпраці в напрямку коригування навчальних планів відповідно до потреб сучасного агробізнесу. Ми вже маємо позитивний досвід такої співпраці з компанією «Кернел», перш за все, у напрямку підготовки студентів факультету агротехнологій та природокористування та інженерно-технологічного. На сьогодні вже розпочато аналогічну роботу з узгодження навчальних планів факультету ветеринарної медицини і біолого-технологічного з компаніями «Кернел» та «Мілкі Ленд», є певні напрацювання з групою підприємств «Глобино» та Купянським молочноконсервним комбінатом».

Протягом візиту делегація МХП провела також декілька робочих зустрічей на факультетах з тим, щоб обговорити низку практичних питань, що стосуються роботи з узгодження навчальних планів. За результатами цього візиту буде прийнято рішення про початок такої співпраці.

008

006

004

003

002

Популярні записи...