ТРАДИЦІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО МОЛОКА А2

1 червня у світі відзначають День молока. Цей день був затверджений Продовольчою та сільськогосподарською організацією об’єднаних націй (ФАО) ще у 2001 році. Головна мета цього свята – привернути увагу світової спільноти до молока, як до глобального продукту та до проблем молочної галузі. Щорічно у понад 80 країнах світу проходять тематичні заходи.

Україна, як один з лідерів молочної галузі в Україні не стоїть осторонь питань розвитку виробництва безпечного молока. Так, у Сумському національному аграрному університеті була розроблена унікальна технологія виготовлення гіпоалергенного молока А2. У квітні були затверджені Технічні умови, які дозволять запустити таке молоко у масове виробництво. Партнером СНАУ у цьому проєкті виступає Ічнянський завод сухого молока та масла, який має необхідні виробничі потужності для виготовлення такого безпечного молока.

Варто відзначити, що така технологія є унікальною для України, і допоможе маленьким та великим українцям ласувати корисним та поживним продуктом без ризику виникнення алергічних реакцій.