СТЕЙКХОЛДЕРИ З КОМПАНІЇ «ГЛОБИНО»

Співпраця з бізнесом є одним з головних напрямків роботи у СНАУ, що забезпечує реалізацію методу дуальної освіти студентів, і, як наслідок, покращує практичну підготовку майбутніх фахівців.

З метою обговорення можливостей покращення такої підготовки та заохочення студентів залишатися в професії до Сумського національного аграрного університету завітали представниці компанії «Глобино». Як зазначив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ Валерій Жмайлов, компанія «Глобино» пріоритетною для СНАУ, адже саме там проходить практику та навчається за дуальною формою освіти найбільша кількість студентів. Представниці «Глобино» зауважили, що сьогодні в компанії хочуть створити кадровий резерв фахівців – менеджерів середньої ланки з перспективами кар’єрного зростання, а тому зацікавлені у тих студентах, які вмотивовані працювати, а не просто хочуть пройти практику. Для таких студентів там готують спеціальні програми і готові працевлаштовувати їх.

 В рамках візиту представниці «Глобино» поспілкувалися з деканами факультетів, студенти яких потенційно зацікавлені у проходженні практики в компанії. Після цього вони ознайомилися з матеріально-технічною базою інженерно-технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини. Зокрема оглянули новітню лабораторію Hog Slat та вручили подяки студентам.

 Сподіваємось, що співпраця СНАУ та «Глобино» продовжуватиметься та зміцнюватиметься і надалі.