Умови вступу на біолого-технологічний факультет в 2019 році.

DayБіолого-технологічний факультет готує бакалаврів та магістрів за двома спеціальностями: «Технологія виробництва і переробки продукції  тваринництва» (молока, м’яса, птиці, риби, меду та  ін.) і «Водні біоресурси та аквакультура» (промислове вирощування риби, водні біоресурси, рибальство та первинна переробка продуктів аквакультури).

Що потрібно знати  і роботи для вступу на перший курс БТФ в 2019 році:

1.Обовязкова реєстрація ЗНО. Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.

Для вступу на спеціальності факультету на бюджетну форму фінансування вступники подають сертифікати ЗНО : українська мова, біологія  (профільний), хімія  або математика (за вибором).

На контракт можна подавати заяву при наявності сертифікатів ЗНО : українська мова, біологія  (профільний), історія, хімія , математика  або географія (за вибором).

  1. Заяви про вступ подаються тільки в електронній формі. Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження необхідних документів почнеться  з 1 липня.
  2. Прийом заяв і документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня і закінчиться 22 липня 2019 р.
  3. У 2019 приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 і 2019 років. Зарахування абітурієнтів за кошти державного бюджету буде проведено не пізніше 1 серпня. Кількість заяв, які зможе подавати вступник 2018 року на місця державного та регіонального замовлення – до 7, але подавати їх можна не більш ніж на 4 спеціальності.. Подання заяв на контракт не обмежується.

Максимальна кількість бюджетних місць за стаціонарною формою навчання: ТВППТ- 45, Водні біоресурси – 10.  За комерційною формою – кількість місць не обмежена.

Середній прохідний бал для вступу на бюджет у 2016 році становив 140 балів, а у 2018 -126 балів.

Додаткові бали. В умовах  прийому до СНАУ запроваджені  коефіцієнти – регіональний, сільський, галузевий. Регіональний коефіцієнт для вишів Сумської області становитиме у 2019 році 1,04. Сільський коефіцієнт становитиме 1,05.  Галузевий коефіцієнт становитиме 1,02 і, на відміну від 2017 року, поширюватиметься також на заяви з другою пріоритетністю.