Гуртожиток

Університетське студентське містечко – це, без перебільшення, перлина і окраса міста Суми.  5 навчальних корпусів, стадіони, лабораторії, 4 гуртожитки на 1800 місць – все це розташоване на великій охайній, гарно впорядкованій і облаштованій території.  У гуртожитках студентам та молодим науковцям надаються дво-, тримісні кімнати з підключенням до Інтернету та телебачення, які обладнанні сучасними комфортними меблями, душовими, кухнями. У кожному гуртожитку працює пральний центр, читальний зал бібліотеки та Інтернет-клас.

Общежитие_фото

В університеті працюють кафе, студентський клуб, спортзали, де близько 3000 студентів займаються у 29 спортивних секціях (волейбольна, баскетбольна, футбольна, легкоатлетична, ручного м’яча, боротьби самбо та дзюдо, гімнастики, аеробіки та ін.), стадіон “Колос” і майданчики для літніх видів спорту з синтетичним покриттям. На території спортивного комплексу працює лазня-сауна, де, окрім усіх необхідних атрибутів такого закладу, — оздоровчо-відновлювальний центр, зала для настільного тенісу. Коли на вулиці холодно, студенти займаються у критому залі. У студентському містечку, крім спортивних секцій, працює кінноспортивна школа.

Храм фото

На території університету розташований православний храм св. Валентини.

У молодіжно-розважальному центрі працюють гуртки, клуби за інтересами, мистецькі студії, колективи художньої самодіяльності. Кожного року проводиться конкурс художньої творчості серед першокурсників «Зустрічайте: це – ми!» Гуртки художньої самодіяльності – це колективи з багатою творчою історією, репертуаром, своїми традиціями.

На території нашого навчального закладу діє комплекс громадського харчування: студентська їдальня, затишний ресторан, кафе, велика банкетна зала. Завдяки високій кваліфікації шеф-кухарів Ви можете поряд із найкращими національними стравами скуштувати страви за індивідуальним замовленням з урахуванням релігійних особливостей харчування. Окрім того, в кожному навчальному корпусі розташовані буфети, де за перерву студенти із задоволенням купують смачну домашню випічку. Висока якість харчування забезпечується також продуктами власного сільгоспвиробництва.

Стололвая фото

У процесі формування майбутнього фахівця все активніше бере участь студентське самоврядування, яке пов’язано з організаційно-управлінською діяльністю студентів. Сьогодні органи студсамоврядування сформовані на кожному факультеті, у гуртожитках, активно працює студентський ректорат.