ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТВППТ» 2018-2019 н.р.

56365799_587625101738990_572542337675165696_o05 квітня 2019 року на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології Миколаївського національного аграрного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з освітньої спеціальності «ТВППТ».

Метою даного конкурсу є пошук обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, надійшло до секції «ТВПТ» – 22 роботи з 13 ЗВО (Подільський державний аграрно-технічний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Ґжицького, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Таврійський державний агротехнологічний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Житомирський національний агроекологічний університет, Дніпровський державно аграрно-економічний університет, Одеський державний аграрний університет, Сумський національний аграрний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Вінницький національний аграрний університет, Луганський національний аграрний університет, Миколаївський національний аграрний університет), до секції «ТППТ» – 12 робіт із 10 ЗВО (Подільський державний аграрно-технічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Харківська державна зооветеринарна академія, Білоцерківський національний аграрний університет, Житомирський національний агроекологічний університет, Вінницький національний аграрний університет, Таврійський державний агротехнологічний університет, ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», Вінницький національний технічний університет Миколаївський національний аграрний університет).

І тур Конкурсу складався із двох етапів:

І етап (заочний) – рецензування робіт попередньо затвердженими рецензентами, який закінчився 11 березня 2019 року;

ІІ етап (очний) – проведення підсумкової науково-практичної конференції, під час якої претенденти на перемогу захищали результати власних наукових пошуків, відбувся 05.04.2019 р.

У результаті рецензування до прилюдного захисту було рекомендовано із секції «ТВПТ» – 14 наукових робіт, з яких за рейтингом було визначено 5 робіт-переможців, з секції «ТППТ» – 11 наукових робіт, з яких за рейтингом було визначено 3 роботи-переможці, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, зокрема:

- секція «Технологія виробництва продукції тваринництва»:

•  Горбань Тетяна Дмитрівна «Ефективність використання бугаїв-плідників, оцінених за екстер’єрним типом їхніх дочок, при удосконаленні стада Сумського внутрішньо-породного типу української чорно-рябої молочної породи» Сумський НАУ.
  • 56702351_587625758405591_4042284796494217216_o Ф19 Ф31 56218220_587625275072306_2519616601121095680_o

Представлені на конкурс наукові студентські роботи охопили широкий спектр тем, від виробництва продукції тваринництва до її переробки, які до того ж включали в себе як науково-практичні, так і науково-теоретичні розробки. Роботи є актуальними і спрямовані на вирішення проблем сучасного тваринництва. Студенти мають можливість обмінюватись своїми науковими здобутками, практичними навичками з різних питань виробництва і переробки продукції тваринництва.

Після прослуховування доповідей члени галузевої конкурсної комісії обговорили доповіді і визначили порядок призових місць:

- у секції «Технологія переробки продукції тваринництва» дипломами ІІІ ступеня були нагороджені – Лєнчук І.І., Горбань Т.Д., дипломами ІІ ступеня – Лепеха А.І., Душина М.А. а дипломом І ступеня – Сухоручко Т.О.

Активну участь у конференції взяли спонсори Конкурсу – ТОВ «НВП Глобинський свинокомплекс» та ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв». Від ТОВ «НВП Глобинський свинокомплекс» виступив д-р с.-г. наук, професор Повод М.Г., який наголосив, що аграрна освіта має свої добрі багаторічні традиції з підготовки висококваліфікованих фахівців, а Миколаївський національний аграрний університет – це потужна матеріально-технічна база, центр інноваційного проектування, джерело кадрового потенціалу як для Південного регіону, так і для всієї України. Спонсором «НВП Глобинський свинокомплекс» переможцям Конкурсу було вручено сертифікати та грошові премії, відповідно до займаних місць.

Також переможцям були вручені цінні подарунки від спонсора ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв». Представник від підприємства – начальник відділу якості Абрамова Олена Вікторівна відмітила, що університет постійно вдосконалюється, рухається вперед відповідно до вимог сьогодення, а найголовніше – це діяльність усіх студентів і науково-педагогічних працівників університету, яких об’єднує спільна мета, ідеї, прагнення.

Виражаємо подяку всім студентам і науковим керівникам, які брали участь у даному Конкурсі, а переможців ще раз вітаємо і бажаємо творчої наснаги і наукових злетів у майбутньому!

Безымянный++ Безымянный+