2 місце з міні-футболу

image-0-02-05-080e7087acadaeb22fc1c90b3c74a9539b439a839bc1cc3c5d3c0e0e618c8194-VЗ 26 лютого по 5 березня в спортивному комплексі нашого університету відбулися змагання з міні-футболу, які проводяться в рамках спартакіади Сумського НАУ серед збірних команд факультетів. В змаганнях взяли участь футболісти з усіх 8 факультетів.

Кожна з ігор цього турніру була емоційною і запеклою, та найцікавішим матчем, як і очікувалося, стала фінальна гра між   біолого-технологічним та юридичним факультетами. Протягом усього поєдинку гравці обох команд показувалитехнічну, швидку та емоційну гру, викладаючись та віддаючи всі сили для бажаної для них перемоги, та все ж майстерність футболістів юридичного факультету виявилась кращою, і за рахунку 3:1 вони стали цьогорічними чемпіонами СНАУ з міні-футболу.

Тож, за підсумком проведених змагань призові місця розподілились таким чином:

1 місце – юридичний факультет;

2 місце – біолого-технологічний факультет;

3 місце – факультет ветеринарної медицини.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!