ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ КОМПАНІЇ «AGROSUCCESS» ЩО ДО СТАЖУВАННЯ – У КОРОЛІВСТВІ ДАНІЯ.

25_1В залі Вченої ради Сумського національного аграрного університету компанія  «Agrosuccess» презентувала програму практики в Данії. Презентацію проводила директор компанії Анна Повод.

Програма практики надає  студентам СНАУ можливість пройти  стажування  в найрозвинутішій сільськогосподарській країні Європи – в Королівстві Данія. На протязі 12 місяців  студенти мають змогу набути практичного досвіду за вибраною спеціальністю, відточити свої  професійні навички та значно підвищити  рівень володіння англійською мовою.

Також практика надає можливість зануритися в традиції та культуру країни з найстарішою Монархією в Європі, якій в той же час вдається залишатися  найбільш технічно розвинутою країною в Скандинавії.

Під час  презентації студенти побачили  на власні очі, як проходить процес стажування, що входить  в обов’язки практиканта та отримали відповіді на питання, які їх цікавлять.

Цього разу компанія «Agrosuccess» проводила  конкурс серед слухачів. Переможцями конкурсу  стали студенти Сумського НАУ:  Віра Заболотна, Оксана Курило та  Павло Сабадашов, які отримали знижку на проходження практики в Данії.

Нагадуємо, що кожного року серед студентів СНАУ оголошується набір на закордонну практику та навчання. Терміни виїзду на практику за кордоном варіюються відповідно до програми практики, від 2 до 18 місяців. За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародного співробітництва, каб. 218 головного корпусу.

Не проґав свій шанс побачити світ!