Старости академічних груп університету зібралися на засідання

5_1У лютому місяці відбулося засідання старост академічних груп університету з керівництвом Сумського НАУ. Головна мета заходу – ознайомлення студентів з нововведеннями в сфері вищої освіти та обговорення питань, що виникають в процесі навчання.

На зборах були присутні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, начальник відділу з організації виховної роботи зі студентами Ольга Божко, голова студентського самоврядування СНАУ Олександр Галушко та голова профспілки студентів та аспірантів Сумського НАУ Тетяна Зелена.

Привітавши присутніх з початком нового навчального семестру, Валерій Жмайлов розпочав свою доповідь презентацією «Результати зимової сесії 2018-2019 навчального року», де надав інформацію, як змінився середній бал серед студентів СНАУ за останній рік, повідомив про успішність кращих студентів університету та заохотив старост мотивувати студентів до прагнення стати найуспішнішою групою у нашому ЗВО.

Крім того, за підсумками зимової сесії були оголошені середні бали в розрізі факультетів по курсах, якісна та абсолютна успішність студентів, кількість відмінників в університеті за весь період навчання.

Разом зі старостами було обговорено анкетування «Вивчення думки студентів щодо якості викладання дисциплін», проведене по завершенню екзаменаційного тижня серед студентів всіх спеціальностей та курсів. За результатами цього анкетування, більшість студентів задоволена якістю навчальних матеріалів, рівнем культури спілкування викладача зі студентами та оцінюють власний рівень засвоєння знань як високий.

Продовжилось засідання у формі «питання-відповідь»,коли старости мали можливість отримати відповіді на всі хвилюючі їх питання, які стосувалися не тільки навчального процессу, а й шляхів покращення умов проживання студентів у гуртожитках.

Ольга Божко ознайомила старост груп з графіком проведення культурно-масових заходів в СНАУ на найближчий час та закликала студентів брати активну участь у культурно-масовому житті університету.

Нагадуємо, що подібні засідання вже стали традиційними для СНАУ та проводяться на початку кожного нового навчального семестру, адже це допомагає великій родині студентів Сумського НАУ тримати руку на пульсі подій!