УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМІВ

IMG_851628 грудня 2018 року відбулося урочисте вручення магістерських дипломів випускникам біолого-технологічного та будівельного факультетів Сумського національного аграрного університету.

Усього у цей день стіни рідного навчального закладу залишили 38 біологів та 35 випускників будівельного факультету.

IMG_7961

Перші привітання та напутні слова студенти отримали від ректора СНАУ Володимира Ладики. Він відзначив високий рівень фахової підготовки біологів та технологів, тому висловив щире переконання, що на них чекає велике майбутнє, сповнене цікавої роботи та яскравих вражень.

Після цього розпочалося урочисте вручення магістерських дипломів випускникам. Зазначимо, що одна студентка отримала диплом із відзнакою і була нагороджена подякою ректора. Також подяками ректора було відзначено ще  5 магістрів, які проявили себе під час навчання.

Після вручення дипломів магістри приймали вітання від своїх деканів Віктора Олексійовича Опари та Миколи Васильовича Нагорного, які побажали учорашнім студентам сміливо долати незвідані шляхи та просто бути щасливими. У свою чергу зі словами щирої вдячності та глибокої поваги звернулися магістри до викладачів, вручивши їм квіти.

Також привітав випускників настоятель храму святої мучениці Валентини, протоієрей Миколай Поліщук, який надав благословення випускникам та усім присутнім.

В числі запрошених гостей були присутнідиректор Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Маслак Олександр Миколайович, та провідний спеціаліст відділу організації виробництва та маркетингу агропродукції, охорони праці та мобілізаційної роботи Департаменту АПР Сумської ОДА Кулак Наталія Іванівна, які також звернулись до випускників з привітанням та побажанням знайти свою дорогу завдяки обраній професії та отриманому диплому магістра.

Після усіх привітань у повітря злетіли конфедератки, ознаменувавши успішне закінчення університету та початок нового життя.

IMG_7962 IMG_8172 IMG_8106 IMG_8034 IMG_8437 IMG_7973 IMG_7965