ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ПРОДУКЦІЇ БДЖІЛЬНИЦТВА

IMG_371716 листопада у читальній залі періодичних видань наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету пройшла презентація монографії «Функціонування ринку продукції бджільництва: наукові основи, стан і перспективи».

Ця подія відбулася у рамках тижня факультету економіки і менеджменту та Круглого столу “Функціонування ринку продукції бджільництва”.

Автори монографії – д.е.н., професор, Заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та євроінтеграції СНАУ Любов Михайлова та к.е.н., викладач-методист коледжу Сумського національного аграрного університету Вікторія Гриценко.

IMG_3711 IMG_37411

До обговорення важливих проблем бджолярства долучилися шановні гості: к.е.н., доцент, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Маслак, провідний спеціаліст відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Наталія Кулак, к.б.н Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Юрій Дронь, асистент кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Аліна Жук, д.е.н., професор, начальник науково-дослідної частини СНАУ Леонід Таранюк, к.б.н, доцент, бджоляр-практик Василь Фірсов, к.в.н., доцент, бджоляр – практик Володимир Мусієнко, к.в.н., доцент кафедри терапії, фармакології, клінічної діагностики та хімії Олеся Кистерна. Також презентацію монографії відвідали зацікавлені вчені Сумського НАУ, Сумського ДУ, наукова бібліотека СНАУ, Сумська обласна універсальна наукова бібліотека та медіа-центр Сумського НАУ.

Автори подарували свою монографію бібліотеці Сумського національного аграрного університету, тому запрошуємо всіх зацікавлених до ознайомлення з нею.