Всеукраїнська студентська наукова конференція присвячена Міжнародному дню студента-2018

IMG_333615 листопада 2018 року на факультеті відбулася загально-університетська студентська наукова конференція. Учасниками її стали студенти всіх курсів. Вони представили свої наукові доповіді, що супроводжувалися мультимедійними презентаціями та викликали неабияку зацікавленість аудиторії. Тематика доповідей виявилася доволі різноманітною від особливостей розведення тварин до технології виробництва твердих сирів. Найкращі доповіді були відмічені грамотами та цінними призами:

І- Кліндухова І.М. студентка 6 курсу БТФ, науковий керівник д.с.- г.н., професор М.Г. Повод

ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРОДУКТИВНОСТІ ХІРУРГІЧНИХ ТА ІМУНОЛОГІЧНИХ КАСТРАТІВ ВІД ТИПУ ГОДІВЛІ ТА ПЕРЕДЗАБІЙНОЇ ЖИВОЇ МАСИ.

ІІ- Горбань Т.Г., студ. 5-го курсу БТФ, науковий керівник: проф. Л.М.Хмельничий.

ОЦІНКА БУГАЇВ-ПЛІДНИКІВ ЗА ЕКСТЕР’ЄРНИМ ТИПОМ ЇХНІХ ДОЧОК СУМСЬКОГО ВНУТРІШНЬОПОРОДНОГО ТИПУ УКРАЇНСЬКОЇ ЧОРНО-РЯБОЇ МОЛОЧНОЇ ПОРОДИ.

ІІІ- Ващенко Г.В., магістр 1 курсу БТФ, науковий керівник: професор Машкін М. І.

ОЦІНКА СИСТЕМИ ПРИЙМАННЯ НЕЗБИРАНОГО МОЛОКА НА СУМСЬКОМУ МОЛОЧНОМУЗАВОДІ.

IMG_3335 IMG_3333 IMG_3329 IMG_3331 IMG_3328 IMG_3330