ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ В СУМСЬКОМУ ІНСТИТУТІ АПВ

DSC_8593+19 жовтня студенти та викладачі біолого-технологічного факультету мали змогу провести практичне заняття в Сумському інституті агропромислового виробництва, що знаходиться в селі Сад. Майбутні технологи ознайомились з системою утримання корів на вигульних майданчиках та індивідуальним і груповим утримання телят. Професор Леонід Михайлович Хмельничий на практиці показав взяття основних промірів молочних корів та провів оцінку лінійних описових ознак типу на прикладі десяти корів. Звісно, подорож була організована з суто практичним значенням, але студенти мали нагоду також краще познайомитись зі своїми майбутніми підопічними.

Не залишились без уваги такі галузі як свинарство, вівчарство та конярство. Доцент Юлія Миколаївна Павленко порушила тему стану та перспектив селекції великої рогатої худоби в Україні. Викладач запропонувала створити групу студентів, які будуть детально знайомитися з аспектами селекції та розведення тварин.

Подібний візит не був останнім, оскільки юні спеціалісти мають бажання знайомитися з усіма тонкощами майбутньої професії.

DSC_8559+

DSC_8535+

Доцент Юлія Миколаївна Павленко

 

Популярні записи...