СПІВПРАЦЯ З ГОЛЛАНДСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ HAS.

20CE2E2A-47DF-413E-846C-2943362C2BBB11 квітня ректор СНАУ Володимир Ладика підписав Меморандум про співпрацю з університетом HAS.

Відповідно до цього документу Сумський національний аграрний університет та Університет прикладних наук співпрацюватимуть для задоволення потреб в галузі підготовки міжнародних фахівців. Володимир Ладика переконаний, що цей документ стане фундаментом для розвитку академічної мобільності між університетами та проведення спільних наукових досліджень.

Університет HAS знаходиться у Венло й Гертогенбосі та на сьогодні є одним із найпопулярніших університетів прикладних наук Нідерландів. У 2016 році HAS було відзначено Нагородою як «Найкращий університет прикладних наук Нідерландів».

Із візитом у СНАУ перебував нідерландський професор Вім Вісменс, який представляв інтереси університету HAS. Надзвичайно приємно, що професор також прочитав лекцію для науковців тваринницького блоку університету.

СНАУ продовжує практику залучення іноземних експертів для вивчення передового світового досвіду.

A706DC16-15F7-48E6-ABE2-E5AB5709BCDD 13_2