Чемпіонат «Юний кінолог» пройшов на стадіоні СНАУ

29_427-28 травня в Сумах на головному стадіоні Сумського національного аграрного університету за підтримки головного управління Національної поліції Сумської області та управління молоді та спорту Сумської ОДА відбувся Відкритий чемпіонат України з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог».

На нашому стадіоні, у нашому місті такий захід проводиться вже вдруге: перший чемпіонат відбувся у жовтня минулого року, зібравши юних кінологів з різних регіонів України. Цьогоріч до Сум на змагання приїхали 16 команд, у складі яких були діти віком від 6 до 18 років разом зі своїми чотирилапими улюбленцями. У порівнянні з минулим роком контингент учасників збільшився – з 29 у минулому році до 35.

Змагання проходили у таких видах, як загальний курс дресирування, смуга перешкод, аджиліті та захист. Що ж стосується порід, то найбільше цього року було німецьких вівчарок, а ще – лабрадори, спаніелі, такси. Юні кінологи разом зі своїми чотирилапими вихованцями долали перешкоди і демонстрували чудеса дресирування. Варто відзначити, що до участі у таких змаганнях допускаються і метиси, і безпородні собаки, адже головне в цьому випадку – не чистота походження, а розумність, кмітливість та відданість господарю, що з великим успіхом демонструють не тільки чистопорідні пси, а й «двортер’єри».

Увагу численних відвідувачів заходу привертала також виставка озброєння спецпідрозділів Національної поліції України. Малечу неможливо було відтягнути від БТРа, куди вони могли залізти й наверх, і всередину. А ще – потримати в руках справжню зброю й військове спорядження, яке використовує Нацполіція України – пістолети, кулемет Калашнікова, снайперську гвинтівку, ручний протитанковий гранатомет, бронежилети, каски, приціли нічного бачення, біноклі, далекоміри тощо. «Ми наглядно переконалися, що наші хлопці-поліцейські, бійці спецпідрозділів, що виконують миротворчу місію на Сході, є добре озброєними та захищеними», – зауважив один з відвідувачів. А польова кухня, каша і чай додали наснаги тим, хто втомився від довгої прогулянки.

За словами організаторів, змагання пройшли на високому рівні, і в подальшому теж будуть проводитися у Сумському національному аграрному університеті.

540

18700172

Популярні записи...