Основні принципи органічного тваринництва

15-16 травня 2017 року в Сумському національному аграрному університеті перебував пан Андреас Шоурер (Andreas Scheurer) – фермер і викладач Бернського університету. Метою його візиту стало проведення теоретичних семінарів і практичних майстер-класів з організації органічного тваринництва.

21_2

Під час занять розглядалися питання утримання, годівлі, збереження здоров’я великої рогатої худоби в органічному тваринництві, а також методи сертифікації при переході на ведення органічного тваринництва.

Що стосується основних принципів органічного тваринництва, то вони по суті є такими, що створюють тваринам оптимальні умови. Так, суворо забороняється тримати тварин на прив’язі. Потрібно забезпечувати  їм випас на пасовищах, цілодобовий доступ до їжі, до кормів, які повинні бути лише органічними та сертифікованими згідно з вимогами ЄС, а також до води.

Телят на фермах до чотирьох місяців вигодовують виключно натуральним молоком і не дають ніяких сумішей. Лише молоко, і жодних стимуляторів росту та гормонів! Це табу для органічного тваринництва так само, як і використання молока після лікування тварин антибіотиками.

Що стосується процесу доїння, то він здійснюється за допомогою безконтактного доїльного комплексу, завдяки якому виходить по-справжньому чисте молоко.

Як кажуть швейцарці, секрет смачного якісного молока в тому, що корова повинна бути щасливою. А щаслива корова дає хороше молоко.

Теоретична частина пройшла на базі Сумського НАУ, а практична – як в університетському віварії, так і з виїздом у господарство –  ФОП «Максименко» у с. Юнаківка. Це фермерське господарство, що наразі має статус перехідного періоду до органічного виробництва.

Студенти й викладачі біолого-технологічного факультету зазначають, що це дводенне навчання було по-справжньому цікавим, оскільки пан Андреас – не тільки викладач-теоретик, а й фермер-практик, що із задоволенням ділився своїми знаннями та досвідом.

IMG_7457

IMG_7476

Популярні записи...