Кінноспортивний клуб СНАУ знову на п’єдесталі пошани!

26_01Вихованці КСК СНАУ взяли участь у  Відкритому Кубку Сумської області з кінного спорту, що відбувся 22-23 жовтня на базі Сумської кінної дитячо-спортивної школи на Веретенівці.

Боротьба за призи розгорнулася в основному між вихованцями Сумської кінної дитячо-юнацької школи і кінноспортивного клубу Сумського національного аграрного університету.

У категорії «Командний приз» (юнаки) отримала перемогу студентка 1 курсу ветеринарного факультету   – Діана  Нікітіна на коні Монарху, а друге місце посіла також представниця нашого клубу – Ксенія Сідельник на Фресці, учениця  школи №2.

У категорії «КЮР» (юнаки) друге місце виборола Діана Нікітіна на Фаберже, а Ксенія Сідельник – почесне третє на коні Фреска.

У категорії «UKRМ-5» перемогли Діана Нікітіна на Фаберже, а на коні Монарху вона отримала третє місце. Також у цій категорії представляла КСК СНАУ Катерина Спірідонова, студентка 2 курсу факультету ветеринарної медицини. Займаючись кінним спортом усього рік, вона виборола гідне п’яте місце, змагаючись з кращими вершниками нашого міста.

У конкурі висотою 90 см наша спортсменка Анастасія Потапова, учениця Олександрівської гімназії, посіла почесне четверте місце, залишивши позаду себе двадцять сім вершників. І це не дивлячись на те, що участь у змаганнях вона брала лише другий раз у житті.

Вершники КСК СНАУ гідно представили наш університет та вдало  завершили сезон змагань з кінного спорту.

IMG_5851 1

kpzU2EmzyEs