Співробітники факультету прийняли участь у 19 міжнародній науково-практичній конференції в Білорусії – УО «Белорусская государственная сельскохозяйственная академия»

DSC_5424Упродовж 2-3 червня 2016 року представницька, від студента до професора, авторитетна делегація провідних науковців біолого-технологічного факультету Сумського НАУ прийняла активну участь у 19 міжнародній науково-практичній конференції  в одному з найкращих вишів Білорусії – УО «Белорусская государственная сельскохозяйственная академия», що знаходиться у чарівному студентському місті  Горки. Виш, якому виповнилося 175  років, вражає своєю масштабністю, матеріальною базою, територією, яка займає панівне місце у місті. Приємно було те, що наша делегація була найбільшою.

Між Сумським національним аграрним університетом і установою освіти «Білоруська державна сільськогосподарська академія» було підписано  договір про співробітництво та організацію взаємовідносин.