У Сумському НАУ обговорили можливість співпраці з голландськими партнерами

20160418_112107

18 квітня 2016 року Сумський національний аграрний університет приймав делегацію представників DUTHDAIRYPROJEKT та ПАТ “Белль Шостка Україна». На зустрічі обговорювалися питання можливої співпраці в рамках проекту DUTHDAIRYPROJEKT, що активно впроваджується в Україні за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства.

Координатори DUTHDAIRYPROJEKT Рене Кремерс та Роман Пушко, а також представники ПАТ «Белль Шостка Україна» Том Ментенинк, Мирон Пундор і Олександр Красюк оглянули навчальну базу та лабораторії Сумського національного аграрного університету, після чого у залі ректорату відбулася зустріч з проректорами Валерієм Жмайловим та Миколою Соколовим, а також представниками біолого-технологічного факультету, ветмедицини та харчових технологій.

Проект по суті є тренінговим, націленим на впровадження програм здоров’я вимені, контролю якості молока тощо. Представники проекту хотіли б залучати до нього фахівців – науковців, практиків, виробничників тощо. Цікавим напрямком, запропонованим на зустрічі, є також співпраця в напрямку академічного обміну студентами між Нідерландами та Україною.

20160418_112055

Популярні записи...